Разумков виступив з тривожною заявою: Зеленському катастрофічно важко боротися з саботажем!

Ставлення Ради до звільнення Клімкіна Разумков вважає саботажем. І це, на його думку, непоодинокий випадок

Президент України Володимир Зеленський зіткнувся із саботуванням своєї діяльності низкою українських владних структур.

Про це заявив лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Він не помічник – він міністр! Якщо він цього не знає, і якщо Рада, яка його висувала, не може відправити його у відставку, тоді в мене просто слів нема», – прокоментував політик заяву глави МЗС Павла Клімкіна про те, що він більше не допомагатиме президенту Володимиру Зеленському.

Ставлення Верховної Ради до звільнення Клімкіна Разумков вважає саботажем. І це, на його думку, непоодинокий випадок.

«У президента однозначно повноваження є. Але те, що йому сьогодні катастрофічно важко боротися з тим, що має місце бути в українському парламенті, в низці міністерств і відомств, котрі фактично відкрито саботують діяльність президента України – це факт», – заявив лідер «Слуги народу».

При цьому він висловив надію на те, що після 21 липня, коли відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради, ситуація «кардинально зміниться».

Нагадаємо, у четвер Володимир Зеленський провів емоційний брифінг, на якому звинуватив Павла Клімкіна в тому, що той не погодив з главою держави відповідь на ноту РФ щодо справи 24 українських моряків. 

«Я як президент України дізнаюсь інформацію про наші міжнародні кроки з інтернету, а точніше сказати: з «Української правди». Я зараз кажу про ноту, яку ми отримали від Російської Федерації стосовно повернення наших моряків, та про ноту відповіді, яку надіслав МЗС», – дуже емоційно заявив президент.

«Я в очі не бачив нашу відповідь на ноту РФ, бо пан Клімкін не вважає необхідним обговорювати такі питання з президентом України. А це питання безпеки країни, питання життя наших громадян, це все є пріоритетом кожного президента, будь-кого, подобається він комусь чи ні», – продовжив Зеленський.

За його словами, він дізнався від знайомих дипломатів, що такі дії МЗС «можуть поставити під загрозу повернення наших моряків».

Зеленський каже, що не розуміє, чому Клімкін, не порадившись з ним, зробив заяву від усієї держави, «коли це є компетенція президента».

«Я хочу, щоб МЗС тепер публічно пояснив свої дії вам, шановні журналісти, а я вже від вас, через вас, може, знов з «Української правди», узнаю їхню відповідь», – зазначив глава держави.