Разумков влаштував публічну розправу в Раді: «Можна випити і на перерві»

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков публічно відчитав депутата від президентської партії «Слуга народу» Анастасію Красносельський

Так, на засіданні парламенту 18 вересня, його голова дав слово для виступу Красносельський, яка є головою Комітету з питань антикорупційної політики. Однак, нардеп затрималася. Це і викликало обурення у Разумкова. Він попросив колег по комітету покликати їх главу.

«Анастасія Олегівна, я думаю, що кава можна випити і в перерві», – відрізав глава парламенту.

Красносільська після цих слів швидко добігла до трибуни і зачитала доповідь про законопроект «Про внесення зміни до Закону України« Про Вищу антикорупційному суді ». При цьому було помітно, що вона сильно нервувала і трохи запиналася.

«Спасибі, Анастасія Олегівна, сідайте, будь ласка», – сказав після завершення виступу Красносельской Дмитро Разумков.

Нагадаємо, Верховна Рада 3 вересня підтримала включення до порядку денного другої сесії проекту закону про додаткові підстави дострокового припинення повноважень народного депутата та направила його до Конституційного суду.

Однією із таким підстав і є зафіксований факт кнопкодавства. Водночас заступник спікера парламенту Руслан Стефанчук вже оприлюднив законопроєкт-покарання для кнопкодавів. Глава держави у ньому пропонує штрафувати депутатів на суму близько 50-85 тисяч гривень.

верховная рада, нардепы

На кнопкодавстві спіймали вже двох нардепів – депутатів-мажоритарників Сергія Литвиненка і Олену Копанчук. Литвиненко кнопкодавив 3 вересня за свого колегу Олександра Скічка. Копанчук попалась на кнопкодавстві у парламенті 11 вересня. Народна обраниця проголосувала замість однопартійця В’ячеслава Рубльова. Нардепи вибачилися за свої дії.