«Раніше це називалося сімейний підряд»: Юзик з «95 кварталу» йде на вибори до Верховної Ради разом з родичами

Українці не змогли не відреагувати на цю новину 
Актор студії «Квартал 95» Юрій Корявченков ( «Юзик») буде балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу, разом з ним на вибори відправляються і кілька родичів, що дуже обурило українців.

Про це повідомляє Апостроф.

«Нарешті-то за сім’ю Юзика можна не турбуватися. За 33-му округу йде сам Юзик – актор «95 кварталу». За 32-му округу йде Е. Кріворучкіна – кума і подруга дружини Юзика. На 31-му – Захарченко – двоюрідний брат мами Юзика – колишній міліціонер, а нині охоронець на приватному підприємстві », – йдеться в Twitter-акаунті« Дніпро Бандерівський ».

Українці не змогли не відреагувати на цю новину обуреними коментарями. Більшість не задоволені таким розкладом справі. Адже президент Зеленський обіцяв, що кумівства більше не буде.

 

Варто відзначити, поки Корявченков – єдиний з «Кварталу», хто висловив бажання отримати мандат народного депутата. Актори студії, які побажали брати участь в парламентських виборах, будуть звільнені від деяких етапів перевірки, зокрема від бесіди з психологом, розповів Корнієнко.

44-річний Юрій Корявченков родом з Кривого Рогу. Закінчив Криворізький технічний університет за спеціальністю «інженер-електрик». Працював електрослюсарем, інженером в Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті. Грав в КВН з 1995 року, пізніше – в студії «Квартал 95».

У 2003-му році він виступив одним з творців Студії «Квартал 95». Довгий час був адміністративним продюсером, виконавчим директором і актором студії «Квартал 95».