Радник Путіна: переворот в РФ! Росіяни почали вірити Зеленському, а не Путіну. Кремль в паніці – Політрада

У Росії вже точно буде переворот! Причому, завдяки Україні. І справа ось у чому: новообраному президенту Володимиру Зеленському РОСІЯНИ вірять більше, ніж Путіну! Про це заявив колишній радник Путіна, старший науковий співробітник Центру з глобальної свободи та процвітання Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов, передає  Гордон

Ось його слова:

Власне кажучи, одна з цих точок вже використана. Володимир Зеленський своїм зверненням – не стільки на адресу Путіна, скільки на адресу російських громадян – її позначив. Він вказав, що сьогоднішня Росія – це авторитарна країна, це не демократія. Що собою представляє російський паспорт, які права він дає?

Право бути заарештованим, право бути побитим, право на відсутність будь-якого подання політичних інтересів, відсутність будь-яких громадянських свобод. Це найслабше.

І Зеленський, в загальному, абсолютно грамотно цим скористався. Повинен сказати, це його виступ викликав дуже серйозний приплив ентузіазму в Росії, серед самих різних людей з різних сторін російського суспільства. Незалежно від того, чи є вони опозиціонерами або беруть участь в політичному житті.

З’ясувалося, що у значної частини російських громадян з’явився (по крайней мере, на словах) високопоставлений захисник, людина, яка розуміє їх і висловлює їх позицію з найвищої трибуни, яку тільки можна знайти.

Причому висловлює її не англійською мовою, не німецькою, не французькою. Висловлює чистою російською мовою. Це найсильніший аргумент і найпотужніший інструмент, найбільш ефективна зброя. Або Володимир Зеленський його намацав, або знав про нього з самого початку. У цьому зверненні Зеленський провів фразу «за нашу і вашу свободу», яка вже понад два століття є кодової для прихильників і захисників свободи, борців за свободу в нашій частині світу.

І в Україні, і в Росії, і в Білорусі, і в Польщі, і в Литві це гасло, який вперше був виконаний у Речі Посполитої, знаком дуже добре. Вимовивши його, Володимир Зеленський послав сигнал, на який є дуже потужний і позитивну відповідь.