Путін завдасть удару найближчим часом, «80 тисяч вже напоготові»: озвучений тривожний сценарій

Стали відомі плани Володимира Путіна щодо повномасштабної атаки на Україну

Один з помічників глави ОПУ Іван Апаршин зробив важливу заяву, пишуть Акценти. Апаршин вважає, що на даний момент РФ веде повномасштабну підготовку до реальної війні проти України.

Спочатку ворогом проти України буде застосована авіація і ракетні війська, щоб зачистити територію для наступу:

«Росія не робила заяв щодо ненападу на Україну, саме тому нашим властям не варто боятися і замовчувати цей факт, а навпаки варто виносити це питання на обговорення», – акцентує Апаршин.

За словами Апаршин, Росія задіє всі свої передові технології, а це значить, що на першому етапі буде брати участь на тільки авіація, ракетні війська і артилерія, а також і з’єднання радіоелектронної боротьби. Відразу ж після цього буде розгорнута повномасштабна сухопутна операція: метою якої буде взяти під контроль відповідні території.

Так згідно з даними наших розвідників, на момент кінця минулого року на території, яка прилягає до України, а також на окупованих територіях розташовано близько 80 тисяч військових.

Не можна не відзначити відмову Росії від системи бригад і перехід на дивізійну систему. Також, РФ знову знаходяться на військових колах. В останніх створені два оперативно-стратегічних напрямки. Якщо врахувати сукупність всіх зазначених маніпуляцій російського силового блоку, підсумував експерт, можна зробити беззаперечні висновки про підготовку повномасштабного наступу.

 

Нагадаємо і про те, що президент Росії Володимир Путін «відзначився» вельми цинічною заявою щодо України. Так на пленарному засіданні ВЕФ в четвер, п’ятого вересня у контексті обговорюваної теми про обмін полоненими між РФ і Україною російський президент заявив:

«Обмін в’язнями між РФ і Україною був би хорошим кроком до нормалізації відносин двох країн». І додав:

«Переконаний в повній нормалізації відносин РФ і України в історичній перспективі, в найближчому майбутньому це залежить від керівництва в Києві», – сказав він.

Нагадаємо також, умережі наочно продемонстрували різницю між Україною і Росією – в питанні, і головне, значущості, обміну полонених країни, їх влади і громадяни продемонстрували принципово різні підходи. Стало відомо про те, що президент РФ Володимир Путін проігнорував повернення росіян додому.

Владимир Путин

У той же час в Україні своїх громадян зустрічали як героїв в рамках події обміну полоненими між країнами. Як ми повідомляли раніше, обмін полоненими відбувся в суботу обід, 7 вересня. У київському аеропорту Бориспіль українців зустрічали натовпи народу – сім’ї, офіційні особи держави на чолі з президентом Володимиром Зеленським, друзі і просто небайдужі українці, то в РФ на повернення «своїх» – відреагували досить «сухо», навіть цинічно. Фото і кадри з місця прибуття росіян публікують в мережі:

«В аеропорту Внуково приземлився російський борт ТУ-204 з 35 ув’язненими. По прильоту їх зустрічали лише кілька журналістів, більшість з них були за огорожею », – відзначають в ЗМІ. Звичайно ж, там з’явилися кремлівські пропагандисти Дмитро Кисельов і Ольга Скабеева, супроводжувані знімальною групою – толі ще буде – напевно складуть на грунті обміну чергову байку про «бездушною розграбованої і молить про допомогу Україні» …

Але поки факт залишається фактом – якраз РФ виглядає абсолютно байдужою до своїх же громадянам. Яскравий тому доказ, вдало закцентував один з українських журналістів, опублікований росіянами знімок прибули на Батьківщину російських полонених. На фото деяким особи «замилили» – попахує сталінським «хто був в полоні – нам більш не товариш». Для Росії їх полонені безликі незначущі “пішаки”, а ті, що повернулися в країну українці – герої для свого народу – в цьому і є принципова різниця між країнами.