Путін з’явиться в Україні, пастка криється в Конституції: фатальний прогноз

Політичний «наперсточник», як Володимир Путін в Росії, може з’явитися в Україні

Подібну думку озвучив журналіст і телеведучий Євген Кисельов, пише Оглядач .

За його словами, це може статися через неточності в Конституції України.

Зокрема, журналіст закликав Верховну Раду внести зміни до Конституції, які унеможливлять появу в країні «політичних наперсточників», як Володимир Путін, на посту глави держави.

«Я б прибрав з тексту української Конституції формулювання, яке в точності повторює формулювання, наявну в Конституції Російської Федерації. Що одна особа не може бути обрана президентом «більш ніж на два терміни поспіль», – пояснив Євген Кисельов.

За словами журналіста, недобросовісні люди можуть скористатися неправильним формулюванням, адже займати посаду президента можна три або чотири терміни з певною паузою.

«Я особисто знав людей, які писали текст російської Конституції. І ніхто з них, закладаючи це формулювання, не припускав, що з’явиться політичний наперсточник в особі Володимира Путіна і його оточення, що складається з таких же політичних наперсточників, які зуміють вивернути це положення Конституції таким чином, що, виявляється, два терміни поспіль не можна, а якщо не підряд, то можна і три, і чотири », – підкреслив відомий телеведучий.

Підсумовуючи, Євген Кисельов заявив, що в Україні «потрібно створювати механізми захисту від дурнів, політичних наперсточників». На його думку, досить, щоб у відповідній статті Основного Закону «було написано, як в американській Конституції:« не більше двох термінів ».