Володимир Путін активно готується до можливого нового удару по Україні .

Про це повідомляє волонтерська спільнота  InformNapalm

Як відомо, в мережі з’явилося відео, на якому можна побачити велику колону танків і бронетранспортерів російської армії, які рухалися вздовж траси всього за 30 км від кордону з Україною.

Зокрема, розвідникам з InformNapalm вдалося ідентифікувати деякі модифікації окупаційної військової техніки: модифіковані танки Т-72Б3 та Т-72Б3М, бойові машини БМП-3, 152-міліметрові самохідні гаубиці 2С3 «Акація» і машини управління вогнем артилерії.

За словами аналітиків, це може бути «поганим сигналом підготовки до наступальної операції радянських військ». Перш за все, це може бути пов’язано з тим, що Україна і Російська Федерація не домовилися про скандальну «формулою Штайнмайера» на переговорах в Мінську.

«Ця формула фактично задовольняє прагнення Москви до закріплення особливого статусу Донбасу і створення буферної зони, що має капітулятивні ознаки для України», – нагадують волонтери-розвідники.

У InformNapalm також відзначають, що в той момент, коли Україна відводить свої війська від лінії зіткнення, Володимир Путін демонстративно стягує свої бронетанкові групи до кордону, намагаючись таким чином тиснути на керівництво нашої країни перед майбутніми переговорами.

«Демонстративне переміщення російських бронетанкових батальйонних тактичних груп до кордону може мати ознаки психологічного тиску на керівництво України для досягнення домовленостей щодо« формулою Штайнмайера », – підсумували волонтери.