Путін більше не цар! Дочка Пугачової назвала нового «короля Росії»: дітей не обдуриш

Дочка Пугачової і Галкіна назвала брата «королем Росії».

Дочка гумориста Максима Галкіна і співачки Алли Пугачової поділилася міркуваннями. Ліза Галкіна розповіла, коли її брат Гаррі стане «королем Росії».

На фанатської сторінці дочки Алли Пугачової в Instagram опублікували архівне відео. У кадрі маленька Ліза пояснює батькові – Максиму Галкіну – правила, за якими її брат грає з м’ячем.

«Татку, якщо Гаррі отримав сто двадцять мільйонів очок він стане нашим королем Росії», – дуже серйозно заявляє дівчинка. Після цих слів, в лоб малятку прилітає м’яч, запущений братом. Галкіна тре забите місце і продовжує бесіду.

«А у Росії є король?» – запитує батько малятка. «Так. Це називається Гарік », – пояснює Ліза.

Шанувальники прийшли від публікації в захват. Інтернет-обивателі розгледіли у Галкіної акторські задатки і відзначили її природна чарівність. «Господи, до чого вона мила!», «Ну що за милий дитина, Лізонька – це вже природжена актриса! Принадність дівчинка », – відзначали користувачі Мережі.

https://www.instagram.com/p/B1JFGzEFdEP/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Відзначимо, що з моменту запису цього відео спадкоємиця Алли Пугачової і Максима Галкіна помітно зросла, і, до речі, більше не гаркавить. Нещодавно, гуморист в особистому мікроблозі показав, як Ліза займається йогою. «Обличчям треба зловити світло», – каже дівчинка на відео.

https://www.instagram.com/p/B1Bkhj3njRi/?utm_source=ig_web_copy_link