Призначення дня: в СБУ з’явилася людина Зеленського

У середу, 22 травня, стало відомо, хто буде новим першим заступником голови СБУ.

Так на таку відповідальну посаду президент Володимир Зеленський призначив свого близького друга Івана Баканова, який був одним з претендентів на посаду глави АП. Про це свідчить інформація на сайті глави держави.

В указі президента України №316 / 2019 від 22 травня 2019 сказано:

«Призначити Баканов Івана Геннадійовича першим заступником глави Служби безпеки України – начальником головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю центрального управління Служби безпеки України».

Згідно з даними з відкритих джерел, Іван Геннадійович Баканов, 1974 р.н.., Уродженець Кривого Рогу, близький друг Володимира Зеленського.

Закінчив Академію праці і соціальних відносин і туризму в м.Київ.

З 25 січня 2013 року – керівник ТОВ «Квартал 95». З грудня 2017 – лідер партії «Слуга народу». До цього партія називалася «Партія рішучих змін», а зареєстрована була ще 13 квітня 2016 року.

Відзначається, що він один із засновників, керівник і юрист Кварталу 95.

У президентській передвиборчій кампанії 2019 Іван Баканов – глава передвиборного штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Іван Баканов не публікує в своєму профілі на Facebook особисті фото, і намагається ховати обличчя. Однак на фото з першого серйозного з’їзду партії «Слуга народу», як пожартував сам Володимир Зеленський, Івана Баканова все ж можна знайти.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський призначив своїм радником друга і партнера по бізнесу Сергія Шефіра. Відповідний указ під номером 305/2019 з’явився на сайті глави держави ввечері 21 травня.