«Приїхали»: в оновлений ЦВК просочилася скандальна чиновниця Януковича

Ситуація з оновленням Центральної виборчої комісії обернулася скандалом, оскільки туди потрапляє «любителька» Віктора Януковича

Про це розповів політолог Тарас Березовець.

«Інсайдери стверджують, що новий склад ЦВК за квотою ОПЗЖ потрапить Олена Лукаш. Вітаю! Приїхали», – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, звільнення від виконання обов’язків складу ЦВК є болючим ударом по партії Петра Порошенка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардеп від «Слуг народу» Єлизавета Богуцька.

«Новий удар по дих БПП і його вірному Голосу. ЦВК розпущено! Те, що з такими працями вибудовував Порошенко і на що розраховував на місцевих виборах – ліквідовано», — написала вона.

Користувачі мережі явно зраділи такій новині:

«У змії вирвали жало!», «Молодці!», «Давно пора!», «Браво, команда президента!!!», «А тепер потрібно Петю за яйця (пардон) міцно , міцно притиснути», — писали під постом нардепа.

Зазначимо, що народні депутати вже звільнили від виконання обов’язків складу ЦВК. 341 — «ЗА». Ексчленів комісії у ВРУ назвали «упередженими і заангажованими».

Артур Герасимов із ПЕС з трибуни парламенту назвав рішення «політичною розправою».

Раніше народний депутат, член фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України, журналіст Олександр Дубинський пояснив, чому вирішили розпустити ЦВК і провести референдум по Криму і Донбасу. Він розмістив на своєму youtube-каналі DubinskyPro відео з підсумками 12 вересня, в якому розповів про розпуск ЦВК і референдум по Криму і Донбасу.

«Сьогодні президент повинен з’явитися в парламенті вранці, щоб обговорювати розпуск Центральної Виборчої Комісії. Виявляється, є люди, яким треба ще щось пояснювати, хоча для мене все очевидно. Центральна виборча комісія формувалася попереднім складом парламенту і представляє політичні сили, які не володіють кредитом довіри народу, які грабували країну протягом 5 років, повністю себе дискредитували. І зараз вони повинні забезпечити прозорість виборів? Звичайно ж, ні», — говорить Дубинський.

цвк