Приватбанк “впав”: чому в українців виникли серйозні проблеми

Стало відомо, що трапилося в ПриватБанку в п’ятницю 13-го.

Як стало відомо, близько 18.00 в роботі банку стався масштабний збій. Про це пише портал КП в Україні . Система “Приват24” не працювала, розплатитися в супермаркетах картою було неможливо, так само, як і зняти готівку. Клієнти почали панікувати.

У самому “Приватбанку” пообіцяли через пару годин все виправити. Деякі любителі “конспірологічних версій” пов’язали збої в Приватбанку з котрі проводили напередодні обшуків, проте в самому банку цю версію відкинули.

ПриватБанк

ПриватБанк
ПриватБанк

Прес-секретар «ПриватБанку» Олек Серга заявив, що чутки про обшуки надто перебільшені.

«Ситуація увечері 13 вересня пов’язана з технічною аварією однієї з систем процесингу, від якої, на жаль, ніхто не застрахований», – пояснив Серга. Також він сказав, що, якби такий збій стався вночі в понеділок, то більшість клієнтів його навіть не помітили б.

Раніше повідомлялося, що президента України Володимира Зеленського попросили ввести в обіг монети номіналом 20 копійок. Відповідна петиція з’явилася на офіційному сайті глави держави в п’ятницю, 13 вересня.

монети

монети
монети

В описі петиції йдеться, що НБУ виводить з обігу ряд монет: одна, дві, п’ять і 25 копійок. Справа в тому, що ціни, на думку автора пропозиції, округлюються. Тому для полегшення оплати готівкою планується ввести монету номіналом 20 копійок.

Крім того, 20 копійок повинні бути схожі на свого “старшого брата” – 25 копійок. Матеріал і дизайн повинні бути практично ідентичними.

У період з 13 по 15 вересня петиція набрала всього 6 голосів з необхідних 25 000. Збір триватиме ще 90 днів.