Приберіть дітей від екрану: Дантес злив фото Дорофеєвої без труsов. Вирішив довести, що не ревнивий

Володимир Дантес заявив, що не ревнує свою дружину, а в доказ опублікував її відвертий знімок

Дантес злив повністю голе фото Дорофеєвої: вирішив довести, що не ревнивий

Шанувальники із захопленням спостерігають за стосунками зоряного подружжя Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса. Незважаючи на завантажені графіки і часом довгу розлуку, вони залишаються однією з найміцніших пар українського шоу-бізнесу.

Найімовірніше, причина криється в справжнього кохання і в повній довірі один одному. Адже навіть коли у Дантеса в його Instagram поцікавилися, ревнивий він чоловік, він відповів негативно, а в доказ опублікував фото, на якому Надя позує абсолютно голою!

Володимир Дантес, чоловік Наді Дорофєєвої.
Володимир Дантес, чоловік Наді Дорофєєвої.

«Щось мені підказує, що ні», – відповів Володимир на запитання користувача мережі.Цікаво, а як Надя відреагувала на такий пікантний знімок в блозі чоловіка?

Нагадаємо , що відома українська співачка, солістка групи «Время и Стекло» Надя Дорофєєва часто радує шанувальників новинами свого творчого життя в соціальній мережі Instagram.

Останнім часом шанувальники помітили, що Надя захопилася експериментами з волоссям і пошуками власного стилю. І те, і інше у неї чудово виходить.

Нещодавно артистка опублікувала в своєму Instagram нове фото, на якому позує в стильному образі. Для яскравою фотосесії Надя Дорофєєва наділу симпатичний комбінезон гірчичного кольору зі світлим поясом. Під цим нарядом у співачки видно білий гольф, поверх якого на шиї висять прикраси. Волосся Наді зібрані в недбалу зачіску, а на її обличчі легкий макіяж. В руці артистка тримає нагороду у вигляді туфельки.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

У підписі до фотографії Надя Дорофєєва написала: «Девочкіііііі! Наш день!!!!!!!!!”. Шанувальники популярної артистки не пройшли повз і почали активно коментувати її нове фото. Фанати засипають Надю компліментами за її стильний образ, але більшість вітають співачку з 8 березня.