Прямо зараз! В Києві пролунав пoтужний вuбух! Людей термінoво евакуюють! ФОТО, ВІДЕО

У Дніпровському районі Києва в житловому будинку прогримів потужний вибух. 19 березня близько 17:43 на Воскресенці прогримів вибух.

Невідомий чоловік підкинув вибухонебезпечну речовину під двері під’їзду багатоповерхівки за адресою вулиця Сулеймана Стальського, 30. В результаті двері парадного винесло, а також постраждали вікна найближчих квартир. Мешканців терміново евакуювали.

На місце події виїхали працівники поліції, медики та кілька пожежних машин. Правоохоронці кажуть, що причиною вибуху стала граната або вибух-пакет. Він був потужним, оскільки виніс двері під’їзду.

Очевидці кажуть, що бачили чоловіка, який тікав після того, як люди почули звуки розриву гранати або якогось вибухового засобу. Зовнішнього вигляду підозрюваного ніхто не запам’ятав.

Внаслідок вибуху, на щастя, ніхто не постраждав. Мешканців не пускають в будинок, оскільки існує ризик витоку і вибуху газу. На місці працюють рятувальники, слідчо-оперативна група, а також співробітники газової інспекції.

Нагадаємо, що за кілька років багато фірмових магазинів Roshen по всій Україні піддалася нападам хуліганів. Тільки за березень 2019 року «солодким» магазинах президента було завдано шкоди на суму, що перевищує 200 тисяч гривень.

За останні пару років всього 15 кондитерських магазинів Roshen в Києві, Харкові, Львові та Вінниці зазнали нападів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби кондитерської компанії

. Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.