Прямо зараз! Майдан оточили, швидкі і пожежні. Люди в паніці, евакуація. День Незалежності зірваний

Як стало відомо, в правоохоронні органи надійшло повідомлення про замінування Майдану Незалежності під час проведення заходів 

Сьогодні в Києві під час проведення офіційних заходів з нагоди Дня Незалежності України надійшло повідомлення про замінування Майдану Незалежності.

Про це в коментарі журналістам повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

“Була одна під час офіційних заходів повідомлення про замінування Майдану Незалежності. Порушено кримінальну виробництво”, – зазначив він.

За словами Крищенко, враховуючи, що територія Майдану була обстежена і перевірена ще до початку заходів, фахівці здійснювали перевірку вже після закінчення заходів. Інформація про закладення вибухівки не підтвердилася.

Крищенко додав, що правоохоронці встановлюють особу яка повідомила про замінування.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський виголосив свою промову перед усіма українцями. Він торкнувся в ній всіх важливих моментів на сьогодні. У своїй промові Зеленський закликав подякувати солдат української армії, “завдяки яким ми можемо сьогодні бути тут, під яскравим сонцем і чистим блакитним небом”.

Президент згадав, що Україна, як республіки СРСР, була однією із засновниць ООН, а також внесок Сергія Корольова в підкорення космосу.

Як заявив Зеленський, що Україна вже тривалий час бореться за свою незалежність і навіть в Радянські часи не припиняла цього робити. 

“Микола Руденко, Василь Стус, Петро Григоренко, В’ячеслав Чорновіл, Левко Лук’яненко, учасники Революції на граніті. Це неповний список тих, хто боровся за отримання незалежності. Хтось – ціною власної свободи, а хтось – ціною власного життя. Заради цього одного дня р. 24 серпня 1991. І цей день був неминучий. Бо, як казав Левко Лук’яненко, прагнення до незалежності закладено в нашому генетичному коді “, – сказав Зеленський.