Про те, що сестри Кардашьян витворяли на пляжі, гуде весь Інтернет

І знову королева епатажу Кім Кардашьян викликала шквал обговорень в Мережі. Для цього вона скооперувалася зі своєю сестрою Хлоей і влаштувала гарячу фотосесію на День подяки. Її шанувальники розцінили це як черговий приємний сюрприз. Втім, це не було примхою.

Насправді спекотний фоторепортаж був зроблений в рекламних цілях для бренду Yeezy. Свої кращі напрацювання ці хлопці для початку вирішили випробувати на гарячих сестер, адже на їхню думку, саме вони цілком підходять на роль моделей. Кім і Хлоя одягнені в рвані светри від Yeezy, а на ногах – чоботи того ж бренду. В результаті фото не те щоб натякають, а безпосередньо демонструють.

1

Звичайно ж, кілька знімків тут же потрапили в Instagram, розбурхавши армію шанувальників сімейства Кардашьян.

На них можна побачити, як сестри валяються в грязі, а потім позують в душі. Користувачі вже встигли охрестити знімки «Королівської битвою поп», а деякі намагаються з’ясувати – чия ж попа краще?

2
3
Khloe Kardashian arrives at the Kardashian Kollection launch party in Los Angeles, Wednesday, Aug. 17, 2011. The Kardashian Kollection designed by the Kardashian sisters is available at Sears. (AP Photo / Matt Sayles)
5

Варто зазначити, що під час фотосету Кім була небагатослівна.

Подейкують, що причиною деякої замкнутості послужило пограбування, жертвою якого вона стала в жовтні. Крім цього, стало відомо, що її чоловік Каньє Уест знаходиться в госпіталі в Лос-Анджелесі.

6
7

Каньє потрапив туди з психозом і сильним перевтомою. Репер стверджує, що його хочуть вбити.

Кім Кардашьян покинула Нью-Йорк, щоб його провідати, а потім вирушила разом з сестрою в Калабасас до рідних, відзначати День подяки.

8

Ось такі нелегкі будні у знаменитих сестричок! Ми продовжуємо уважно стежити за їх життєдіяльністю і обіцяємо відразу ж інформувати тебе про всі новини. А поки поділися цим постом з іншими, нехай і вони подивляться на «битву поп» цих жарких красунь.