Президента на вас нема: У столиці п’яний водій погрожував поліцейським зв’язками із Зеленським

Київські поліцейські затримали автомобіль Hyundai Elantra з двома чоловіками, у яких були всі ознаки алкогольного сп’яніння.

Повідомляється, що інцидент стався на вулиці Шовковичній близько 3:10 в середу, 14 серпня. Відзначимо, що гонитва за порушниками почалася ще на вулиці Басейній, де водій Hyundai проігнорував заборонний сигнал світлофора. Водій і пасажири проігнорували прохання поліцейських про зупинку автомобіля. Припинити їх рух вдалося лише на Шовковичній 36.

Однак, після цього водій авто пересів на пасажирське крісло і заявив, що за кермом був драйвер таксі. За словами затриманого, той втік побачивши поліцію, а вони виявилися заручниками ситуації, потім – що це був не драйвер, а їх друг. Відповідно до третьої версії, вони просто піднімалися з Бессарабської площі, а їх несправедливо звинуватили в їзді в п’яному вигляді.

Пізніше затриманий почав звинувачувати поліцейських і журналістів видання в корупції і хабарництві. При цьому він сам два рази спробувати дати копам хабар в розмірі близько трьох тисяч доларів. Горе-водій також почав погрожувати їм Президентом України Володимиром Зеленським.