Премєр Ізраїлю Нетаньяху шokoвaнuй діямu Зеленського. Перші слова після зустріччі з Зе вразили всіх

Прем’єр-міністр Ізраїлю пан Нетаньяху в буквальному сенсі шокований діями Президента України та його команди.
За словами українського Президента, Зеленському вдалося неймовірне за перші 100 днів каденції.
Країна почала розвиватися удвічі швидше і це тільки початок!

Пану Зеленському вдалося завести державу після найсильнішого кризи розпочатого паном Порошенком. За 5 років вони завдали колосальної шкоди державі і здавалося, що Україна втратила державність. Пану Зеленському вдалося не тільки запустити механізм, але і почати процес розвитку з колосального ривка.

Пряма мова:  «Я побачив, що з часу, коли вас обрали, практично вдвічі країна почала розвиватися швидше. Я не думаю, що це просто збіг, я думаю, що це відображає те, яким чином були натхненні люди до цього візиту і, до вашого бачення мирної і процвітаючої України …

Я тут був 20 років тому і бачу зміни, які відбулися, і бачу ваші бажання прискорити ці зміни. Отже, хочу скористатися можливістю і запросити вас до Єрусалиму . Ми вже погодилися, що це буде на наступному тижні, якщо не на наступному, то, по крайней мере, дуже скоро ».

Деталі:  За словами Нетаньяху, у України і Ізраїлю багато спільного. Він повідомив, що під час зустрічі 19 серпня він домовився із Зеленським про спільне колосальному проекті в Україні.

Нетаньяху заявив, що країни домовилися розширити угоду про зону вільної торгівлі. Він додав, що в ході візиту вдалося прийняти два найважливіших рішення, які змінять долі мільйонів українців і ізраїльтян.

Пряма мова:  «По-перше, треба відразу працювати над угодою про ЗВТ, коли пройдуть вибори в наш парламент, ми зможемо її ратифікувати, оскільки ми її розширюємо, в тому числі, на сферу послуг.

По-друге, в Києві та Єрусалимі треба відкривати спеціальні центри високотехнологічного розвитку. Таким чином, ми будемо обмінюватися технологіями і залучати українців в нашій індустрії, тому що ми будемо спільно інвестувати в цю сферу тут, в Україні. Ми хочемо побудувати лікарні, ІТ-центри та потужні збройові заводи. Ми готові інвестувати. Ми віримо пану Зеленському та його команді ».

Також Президент Ізраїлю висловив тверде переконання в тому, що Зеленський мотивований на успіх і Ізраїль готовий підставити плече:

«Я бачу, що пан Президент України мотивований на успіх. Це заряджає нас позитивом і енергією стати першим справжнім партнером для України. Ми готові підставити плече і разом створити процвітаючу могутню державу в центрі Європи. Я впевнений в успіху України. За 5 років ви не впізнаєте країну », – заявив пан прем’єр Ізраїлю.

Обов’язково поділися з друзями в соціальних мережах, адже цього не покажуть олігархи за своїми телеканалам!

ELISE JOURNAL