Пожежа в Чорнобильській області не можуть загасити другу добу. І він небезпечний

Пожежа в Чорнобильській зоні відчуження не вдається згасити вже другу добу.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій, пише enovosty . Масштабна лісова пожежа, яка сталася на території Димарский лісництва, триває вже другий день. Відзначимо, що дане лісництво розташовується біля самого кордону Чорнобильської зони.

Рятувальники повідомили, що загоряння сталося 11 числа вересня о 12.25. джерелом загоряння стала лісова підстилка.

Також зазначається, що до гасіння пожежі вже залучили більше сотні чоловік особового складу, а також дванадцять одиниць техніки. Більш того, для ліквідації залучили крім наземної техніки ще й авіаційну, а саме 2 літаки АН-32П та гелікоптер МІ-8.

Так званий «рудий ліс», як зазначається, горить окремими осередками, але час від часу переходить в верхова пожежа.

Раніше повідомлялося, що на складах Міністерства оборони України, розташованих в Калинівці Вінницької області, сталося 4 вибухи. При цьому в прес-службі Міністерства поспішили заспокоїти, що постраждали в результаті цієї події – немає.

Згідно із заявою, представника Міністерства оборони Олександра Мотузяніка, сталося задимлення в районі 48 військового арсеналу ЗСУ, але на даний момент усуненням проблеми займатися всі служби.

Через пожежу вибухнули ті боєприпаси, які, швидше за все, залишилися там ще з часів вибухів на артскладах в 2017 році. Всього в цей раз зафіксовано 4 випадки детонації боєприпасів