Повна перемога “евроблях”: штрафи на нерозмитнені машини скасовують повністю! це свобода

На засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп прийняли рішення невідкладно розглянути законопроект №1030 про відстрочку штрафів за “евробляхі”.

Штрафи за евробляхі вирішили скасувати

Про це пише bigmir .

Примітно, Комітет рекомендує відстрочити санкції не на 90 днів, а до кінця року. Відзначається, що таким чином буде більше часу для пошуку рішення з питання недоступною розмитнення.

Крім цього, на зустрічі було обговорено законопроект №2078, який скасовує екологічні стандарти “Євро” для всіх видів уживаного транспорту, а також відкладає їх для нових авто до 2025 року.

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський виступив ініціатором нового законопроекту, який відстрочить введення штрафів для водіїв на “Єврономер” до кінця 2019 року.

Це буде “останньою відстрочкою”, після цього всі, хто не зареєструють авто, змушені будуть платити штрафи. Про це в одному з інтерв’ю заявив майбутній народний депутат від партії “Слуга народу” і претендент на посаду глави транспортного комітету Владислав Криклій.

“Президент ініціював законопроект, яким пропонується відстрочити до кінця року дату початку застосування штрафних санкцій за несвоєчасну розмитнення автомобілів на Єврономер”, – пояснив він.

“Президент ініціював законопроект, яким пропонується відстрочити до кінця року дату початку застосування штрафних санкцій за несвоєчасну розмитнення автомобілів на Єврономер”, – пояснив він.

Криклій вважає, що у “багатьох просто немає документів на машини”, тому вони і не можуть їх зареєструвати. Всі бажаючі вже внесли митні платежі і отримали українські номери.

За його словами, коли закінчиться період без штрафів, то будуть на цифрах дивитися кількість реєстрацій. 

Які штрафи введуть:

  • за водіння машини на Єврономер – 8 500 грн;
  • повторне протягом року водіння “евробляхі” – 17 000 грн і заборона на водіння протягом року;
  • якщо затримав розмитнення на термін до 1 доби – 170 грн;
  • від 1 до 10 діб – 340 грн;
  • від 10 до 20 діб – 8 500 грн;
  • від 20 до 30 діб – 85 000 долл;
  • від 30 діб – 170 000 грн.