Порошенко жорстко зчепився з екс-міністром Данилюком в прямому ефірі

Чинний президент України Петро Порошенко заявив, що його цікавить особиста позиція Володимира Зеленського, а не його виборчого штабу, по ключових політичних питань.

Про це Порошенко сказав в прямому ефірі програми “Свобода слова”. Він заявив, що український народ має право знати, куди рухається країна, передає Обозреватель .

” Мене не цікавить позиція штабу кандидата в президенти. Ми обирали не штаб. Ми обираємо не радників, ми обираємо президента “, – сказав він

Порошенко зазначив, що президент несе відповідальність за безпеку країни, зовнішню політику, захист конституційних прав і свобод громадян.

” І мені абсолютно набридло говорити, з якого входу буде входити в дебати, де, в яких стадіонах, в якій послідновності. Це не справа ні президента, ні кандидата в президенти “, – додав він.

Відзначимо, в програмі “Свобода слова” Зеленського представляв його радник, колишній міністр фінансів Олександр Данилюк.

Тут відбулася словесна перепалка між Порошенком і Данилюком, пише ПОЛІТЕК .

Чинний президент Порошенко звинуватив екс-міністра фінансів України Олександра Данилюка в тому, що він, звільнившись, перейшов працювати в штаб до Володимира Зеленського, в якому працюють люди Ігоря Коломойського. Порошенко назвав це «конфліктом інтересів», по суті «злочином».

За словами президента, Данилюк порушує закон, оскільки судова справа по ПриватБанку триває.

«Сьогодні Данилюк працює в штабі, де працюють люди Коломойського. Це має ознаки злочину. Зупиніться і вийдіть з цього штабу. Це питання національної безпеки »- зажадав Порошенко у екс-міністра в телестудії.

Відповідаючи на звинувачення президента, Данилюк заявив, що у нього є багато запитань щодо того, чиї ж інтереси, відстоював сам Порошенко і генеральний прокурор Юрій Луценко , коли справа про ПриватБанку було передано до Високого суду Лондона.