Порошенко з дружиною привітав з Великоднем!(ВІДЕО)

Порошенко звернувся до жителів України у святковий день

Петро Порошенко, який є все ще чинним президентом України, привітав українців з Великоднєм. Привітання Порошенко розмістив сайт адміністрації президента.

Порошенко підкреслив, що Великдень українці святкують вже більше тисячі років. При цьому вперше з часів Хрещення у нас є незалежна автокефальна церква, яка отримала томос від Вселенського Патріарха.

“Христове Воскресіння дає нам сили боротися і перемагати навіть у надзвичайно складних умовах. Вчить тому, що навіть після Голгофи життя вічне все одно переможе”, – зазначив президент.

Він також зазначив, що українці повинні любити свою країну і вірити в перемогу і в те, що ми зможемо йти нашу свободу і зробити життя успішним.

Петро Порошенко привітав українців із Великоднем (відео: YouTube/Адміністрація Президента України)

“Всім українцям в день Христового Воскресіння бажаю радості, щастя і благополуччя!” – сказав Порошенко.

Він також попросив українців згадати в своїх молитвах про полонених і заручників в російських в’язницях. А також помолитися за тих, хто втратив своїх близьких, і хто терпить лихо від російської агресії.

Дружина президента Марія Порошенко також привітала українців з святом і побажала, щоб у цей великий день душа наповнювалася світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю.

Петро Порошенко з сім’єю святить паску (фото: facebook.com/petroporoshenko)

Користувачі мережі також прокоментували привітання Порошенко.

  • Ось наш президент, той що з нами завжди і в радості, і в горі. Ми любимо вас і віримо, що все у нас буде добре;
  • Воістину воскрес! Спасибі вам, Петре Олексійовичу, за досягнення України! Ви хороша людина і справжній приклад патріотизму українця!
  • Воістину воскрес! Петро Олексійович ви наш кращий гетьман і душа і совість України! – разом до перемоги!
  • Дякуємо вам шановні, дорогі наші Марина Анатоліївна і Петро Олексійович, за таке гарне привітання! Нехай Господь береже вас і дарує вам багато довгих і щасливих років життя;
  • З святом вас і вашу родину, пане президент!!! Спасибі вам за все!!! Ми з вами, крапка ще не поставлена… Сил вам, здоров’я;
  • Христос воскрес! Це гідне привітання гідного президента України, ви з нами радієте першому святкуванні Великодня з томосом. Спасибі.

джерело