Порошенко яскраво принизили в Європі після втечі з України: кадри ганьби

Петра Порошенко не пустили в зал засідань Європарламенту

17 липня колишній президент України повинен був з’явитися на допит до слідчих Державного бюро розслідувань, однак його представники заявили, що він не зможе на ньому присутні через те, що відправляється на засідання Європарламенту. Як з’ясувалося, ця поїздка виявилася для Порошенко не найвдалішою.

Так,  «Країна»  опублікувала фотографії, на яких чітко видно, що екс-президента не пустили в сам зал засідання Європарламенту, в результаті чого він був змушений сидіти на гальорці.

Варто відзначити, що сам Порошенко заявляв, що 17 липня в Страсбурзі зустрінеться з новообраними членами Європарламенту та іншими політичними лідерами. При цьому ЗМІ з’ясували, що колишній президент не значився в числі запрошених в ЕП.

Раніше ми писали про те, що лідеру «Європейської солідарності» Петру Порошенку загрожує не тільки тюрма, а й більш суворе покарання.

Про це у своєму відеоблозі на YouTube розповів український журналіст і кандидат у депутати Олександр Дубинський. 
Автор відеоролика впевнений, що Петро Порошенко намагається переобратися депутатом Верховної Ради за списком партії

«Європейська солідарність» виключно зі страху перед законом. За словами Олександра Дубинського, колишнього президента відокремлює від кримінального переслідування тільки одна деталь:

«Він дикою просто боїться посадки в тюрму. Боїться, що як тільки він втратить ось цей ось імунітет, як тільки піде генеральний прокурор, а це єдине, що рятує зараз Порошенко від реального розгляду у його схемах, темах, відкати і пиз * Інге грошей на армії – і він тут же відправиться в в’язницю. А його активи будуть просто націоналізовані, це буде найправильнішим шляхом, перепродані, гроші відправлені на погашення зовнішнього боргу, який він набирав, або на виплати воїнам АТО, пенсіонерам і всім тим людям, які постраждали від його діяльності ».