Порошенко в жаху ховає готівку: почалися масові обшуки по всьому світу

У четвер, 12 вересня, проходять масові обшуки у кримінальних справах, в яких фігурує екс-президент України Петро Порошенко.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив юрист, пише elise . 

«Зараз йдуть санкціоновані судом масові обшуки у кримінальних справах Порошенко по всьому світу. У справі про мародерство і розкраданнях в армії обшуки йдуть будинку у Гонтаревої, в Укроборонпромі і структурах, які брали участь у відмиванні командою Порошенко вкрадених у армії коштів », – написав Портнов. 

Юрист додав, що в аеропорту «Жуляни» тривають обшуки у справі про використання Порошенко підроблених паспортів при польоті на Мальдівський архіпелаг.

 

«Друзі, хороші новини. Зараз йдуть санкціоновані судом масові обшуки у кримінальних справах Порошенко. У справі про мародерство і розкраданнях в армії обшуки йдуть будинку у Гонтаревої, в Укроборонпромі і структурах, які брали участь у відмиванні командою Порошенко вкрадених у армії засобів.

В аеропорту Жуляни тривають обшуки у справі про використання Порошенко підроблених паспортів при польоті на Мальдівський архіпелаг.

Чи не дякуєте, Петро Олексійович. Скоро підозра, зняття недоторканності, запобіжний захід, обвинувальний акт і вирок. Все, на що Ви системно напрошувалися »- пише Портнов в телеграм.

Крім цього повідомляється, що Порошенко почав масово виводити готівку зі своїх рахунків в Панамі, США, Швейцарії, Ізраїлі, Франції, Франції, Україні та інших країн світу.

Поки невідомо куди Порошенко вивозить ці гроші, проте вже зафіксовано та задокументовано висновок понад тонну доларів з рахунків українських банків.

Відзначимо, що Петра Порошенка обґрунтовано підозрюють в 13 епізодах важких злочинів проти України і українського народу.

Проти олігарха відкриті 13 кримінальних справ в Україні, 3 в США і 1 в Панамі.

Петру Порошенку загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією всього майна.