Порошенко присвоїв звання генерала своєму охоронцеві, – депутат

Таємним указом Петро Порошенко присвоїв своєму головному охоронцеві Юрію Федорову звання генерал-лейтенанта.

Такою інформацією на своїй сторінці у Facebook поділився народний депутат Євген Дейдей.

Так, за словами нардепа, Федоров є людиною, яка відповідала за комфортний стан Петра Порошенка під час президентських виборів – Федоров майстерно прибирав зі шляху екс-президента людей з незручними питаннями.

“Це той Федоров, який забезпечив абсолютний комфорт Порошенко під час виборчих перегонів – а саме будь-якими способами усував зі шляху Петра Олексійовича охочих поставити незручні питання. У ЗМІ пишуть і про роль Федорова в доставці готівки на Банкову і розподілу серед зацікавлених. Так за що звання генерал-лейтенанта? Або це хабар за мовчання?”, – обурюється Дейдей.

На його думку, все це робить очевидним наміри Порошенка приховати подібне призначення. Крім цього, він додає, що українці мають право знати, як відбувається процес нагородження подібних діячів і хто керує армією. “Не дивно, що Порошенко намагається приховати таке призначення, проте це – як заховати слона в посудній лавці. Все таємне стає явним! Направив до Адміністрації Президента депутатський запит – за які такі заслуги Федоров отримав звання генерал-лейтенанта? Нехай покажуть указ – українці мають право знати, хто керує їх армією, роздає команди і отримує нагороди! Цьому кадровому непотребу пора на вихід разом зі своїм патроном. За це проголосувала більшість українців”, – вважає народний депутат. Нагадаємо, раніше Порошенко нагородив директора Дніпропетровського заводу, підозрюваного в заволодінні 93 млн грн.