Порошенко подивився “Слугу народу” і жахнувся. Відео

Кандидат в президенти України Петро Порошенко заявив, що він жахнувся після ознайомлення з серіалом “Слуга народу”, де головну роль грає Володимир Зеленський.

Про це він сказав на зустрічі з представниками вітчизняного і іноземного бізнесу 15 квітня, передає strana.ua.

Свій виступ Порошенко почав з заяви з серіалу “Слуга народу” про те, що “грабіжницька організація МВФ, за допомогою якої Захід висмоктує країни третього світу, від нас, від України вимагають від України 3% хабара”.

“Вони (МВФ – прим. Ред.) Також наполягають на монополізації на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів в Чорнобильській зоні і розширення цього сховища на територію всієї Київської області “, – продовжив розповідати про свої враження після серіалу Порошенко, заява якого зустріли оплесками і сміхом.

“Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі і немислимі межі. А про Великій сімці – вона боїться економічного і політичного зростання України. Як ми цього будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів. І нарешті, покінчіть з боргової залежністю! Це мій наказ вам! “, – сказав Порошенко і сам розсміявся.

Після цього він пояснив, що “приблизно так виглядає програма діяльності” президента Голобородько в серіалі “Слуга народу”.

Відео: facebook.com/petroporoshenko