Скоро президент України Петро Порошенко повинен покинути свій пост. Але перед тим, як він це зробить він вирішив піднести українцям “сюрприз”.

Так, всі отримувачі субсидій у готівковій формі, які мають заборгованості по квартплаті можуть бути позбавлені виплат, до тих пір, поки борг не погасять. 

Заяву про це зробив глава департаменту сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики України Віталій Музиченко. Так, на момент кінця квітня 2019 року понад 25% одержувачів субсидій не сплатили комунальні послуги і відповідно загрузли в боргах.

«Якщо одержувач має заборгованість понад один місяць на суму від 340 грн (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), субсидія на наступний період не призначається до вирішення питання з цим боргом. Після того як громадянин сплатить заборгованість або укладе договір про її реструктуризацію, субсидія буде перепризначено », – наводить прес-служба міністерства слова Музиченко.

Чиновник також заявив про те, що ті хто заборгував за комуналку отримуючи готівку кошти оплати, в подальшому будуть отримувати матеріальну допомогу від держави на оплату комунальних послуг в безготівковій формі. 

Нагадаємо, Порошенко зробив неможливе .

Чинний президент України Петро Порошенко купив облігації внутрішньої державної позики України на 3,8 млрд грн.

Про це повідомив український журналіст Олександр Дубінський.

Так стало відомо, що міжнародний інвестиційний банк »який, підконтрольний Порошенко в 2018 році збільшив активи з 8,9 до 9,4 млрд грн.

 портал  Акценти