Порошенко почав блокувати Верховну Раду. Що відбувається?

У парламенті партія Порошенко вирішила поскандалити. Скандал вийшов для них соромітний, але їм не звикати.

На трибуну вийшла «політична многоходовочка» Ірина Геращенко і порівняла депутатів СН з «зеленими чоловічками», які захопили Крим. Коли їй відключили мікрофон, фракція песа заблокувала трибуну. Мені дивно було бачити Петю Олексійовича, який блокує трибуну. Ймовірно, це і є та зайнятість, що заважає йому ходити на допити в ГБР. Сьогодні він пропустив черговий допит.

Такі оцінки  озвучила  півгодини назад в Фейсбуці популярна публіцист і письменник Олена Ксантопулос.

Після того, як мікрофон був знову включений, Геращенко, яка зберегла дозу отрути в своєму ротовом отворі, закликала спікера парламенту «заспокоїти свій югенд».

 

Щодо «югенд». Видно термінологія в’їлася в мозок депутатів песа, оскільки у них дії визначають свідомість, а не навпаки. Вчора пройшла інформація про те, що «Порошенко дав завдання С14 збирати людей, яких зняли з постачання МВС і СБУ. Для цього виділили гроші. Збирають усіх з радикалів, особливо цікаві всі з Азова, «Нацкорпуса і нацдружін», а також «несистемні» радикали. Старшим дають уже зарплату від 2000 $, під розкачку ситуації. Хочуть зібрати 3000-5000 людина, поки формують списки ».

Так що партія Петра Порошенка буде качати човен, поки та не перевернеться. Сподіваються на те, що перекинувши всіх, самі зможуть в метушні виплисти.

Тому, хотілося б бачити цих діячів, всіх або більшість з них, за гратами. Є за що. ДБР грає в безпорадність – ми нічого не можемо зробити, у Петра Олексійовича до 1 січня 2020 року зберігається недоторканність.

Якщо так, то повертаємося до словами генпрокурора Рябошапки, якому Рада дала сьогодні всі можливі повноваження. Рябошапка сказав: «Немає різниці: колишні президенти, народні депутати або хтось ще. Перед законом усі рівні. Скажімо так, рука не здригнеться через кого завгодно, хто є в парламенті ».

Чому не оформляється перша підозра? Коли ж прозвучить вимога зняти недоторканність з Петра Олексійовича? Та й не тільки з нього? Щоб йому самотньо не було і щоб припинилися крики про політичне переслідування.

У справі відновлення справедливості і покарання злочинців велике значення відіграє час. Чергове затягування злить народ і зменшує довіру до його обранцям, які обіцяли «весняні посадки». Нові обранці дуже швидко працюють в парламенті, приймаючи закони, ігноруючи думку так званої опозиції і порушуючи регламент. «Опозиція» істерить, але це її проблеми. І ліва, і права опозиції були при владі і замість того, щоб розвивати Україну, нагинали народ. Але що стосується регламенту, порушувати його не надто розумно і правильно, оскільки закони, прийняті з порушенням, можна оскаржити.

Напевно, спочатку треба було внести зміни в регламент, а потім вже турбо-голосувати. В іншому випадку, вони самі дають в руки опозиції, яку ігнорують і зневажають, інструмент для юридичної реваншу.

Закінчуючи, хочу сказати, що мені дуже хотілося б побачити генпрокурора Рябошапку на трибуні Ради, що вимагає зняти недоторканність як мінімум з десяти чоловік в і, перш за все, з Петра Порошенка. Рада працюватиме два тижні поспіль. Чому б це не зробити в кінці цього або на початку наступного тижня?