ПОРОШЕНКО ПЕРЕЙШОВ У НАСТУП, ВИБОРИ ПІД ЗАГРОЗОЮ: ПОДРОБИЦІ МАСШТАБНОГО САБОТАЖУ

Другий тур виборів може бути зірваний через чинного президента Петра Порошенка

Відповідна інформація була оприлюднена в офіційному Telegram-каналі «Команда Зеленського».

У штабі шомена Володимира Зеленського заявили, що в деяких регіонах України серйозний недобір людей в дільничні комісії, а це можна трактувати як спробу зірвати другий тур виборів як в конкретних містах, так і по всій країні.

«Зараз у нас є інформація, що така ситуація зафіксована в Дніпропетровській, Одеській, Луганській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській областях та в Києві. Брак людей виникла від того, що кандидат в президенти Порошенко подав недостатнє число для формування комісій », – відзначили в штабі Володимира Зеленського.

Також зазначається, що до саботажу виборів підключилися місцеві органи влади, які ігнорують українське законодавство.

«Відповідно до закону, якщо не вистачає людей, їх повинні подати окружні комісії власноруч, за допомогою місцевих органів влади. Але останні теж цього не роблять, показуючи або свою неспроможність, або умисний саботаж процесу організації виборів », – пояснили в штабі.

Команда Володимира Зеленського також зазначила, що сьогодні, 15 квітня, останній день, коли можна подати документи і приєднатися до роботи комісії.

«Тому, якщо ви хочете приєднатися і врятувати ситуацію, зателефонуйте в ОВК за місцем проживання і запитайте, чи потрібна допомога. У Зе! Команди ситуація в регіонах під контролем, ми активно беремо участь в доформування дільничних комісій. Ми не дамо зірвати вибори або зробити їх менш якісними для виборців! Приєднуйтесь », – йдеться в повідомленні.