Порошенко, Парубій або Ляшко: кого посадять першим. У мережі обговорюють підписаний Зеленським закон

Стало відомо, що сьогодні 11 вересня президент України Володимир Зеленський підписав закон про зняття недоторканності з народних депутатів України. Він вступить силу з 1 січня 2020 року. У соціальних мережах вже почали сперечатися, хто ж перший потрапить під дію закону. Про це повідомляє видання «Апостроф» .

Найбільш імовірним кандидатом на посадку вважають екс-президента Петра Порошенка

Під повідомленням в Facebook прес-служби президента України про підписання главою государстваетого закону вже написано сотні коментарів.

Українці дякують главу держави за такі зміни до Конституції і сподіваються, що в країні незабаром почнуть притягати до відповідальності діючих народних обранців.

Ось деякі коментарі: «Початок покладено, далі чекаємо зняття з Порошенком в парламенті і під суд», «А які вказівки дав вчора Коломойський, крім як позбавити Ар’єва з товаришами, які результативно працюють на Україну в ПАРЄ, дипломатичного статусу?», «Нарешті -то. З першого січня розпочнеться спека. Чекаємо !!! »,« Коли сяде Медведчук? ».

Є під цим повідомленням і скептичні коментарі. Наприклад, такі: «Дурні наївні зебобікі! Скасують цю скасування також, як скасовували і раніше. Думаєте даремно закон був прийнятий з усілякими порушеннями? Але ви поки потіште трускавецькі та інші інтелектуали. Чим би дитина НЕ тішілась, лиш би не плакала ». «А президент розуміє, что депуітатська недоторканість – це елемент захисту опозиції? Чи Йому НЕ цікаво Такі РЕЧІ розуміті? ».

А ось представник фракції “ЄС” Ірина Геращенко розповіла ЗМІ, що в Раді закон про зняття недоторканності прийняли з рядом порушень і нагадала, що це був проект екс-президента Петра Порошенка.