Порошенко: Мене не цікавить позиція штабу, ми обираємо не штаб

Також президент зазначив, що йому “набридло” обговорювати умови дебатів

Президент Петро Порошенко в ефірі “Свободи слова” на ICTV заявив, що його не цікавить позиція штабу кандидата Володимира Зеленського , тому що на виборах президента обирають президента, а не штаб або його радників.

Один з учасників програми поставив Порошенко питання, в якому нагадав, що, за інформацією Міноборони, Зеленський чотири рази не був у військкомат по повістках . Журналіст зазначив, що звертався з цим питанням до штабу Зеленського.

Президент відповів, що це не питання до штабу, а персонально до кандидата в президенти.

“Я хочу на цьому окремо зупинитися. Мене не цікавить позиція штабу. Ми обираємо не штаб, ми обираємо не радників, які не Едвайзер, ми вибираємо президента”, – сказав Порошенко.

З приводу обговорення дебатів із Зеленським президент сказав: “Мені абсолютно набридло говорити, хто з якого входу буде входити на дебати, де, на яких стадіонах, в якій послідовності. Це не справа ні президента, ні кандидата в президенти. Наш народ має право знати , яка позиція кандидата з ключових питань “.

Сьогодні стало відомо, що Зеленський вирішив проігнорувати запрошення Порошенко на дебати на ICTV  і надіслати свого радника, колишнього міністрафінансов Олександра Данилюка.