У фракції Блок Петра Порошенка допускають можливість співпраці з новою партією Святослава Вакарчука «Голос». Про це в кулуарах Верховної Ради розповіла екс-представник Петра Порошенка Ірина Луценко .

Вона зазначила, що Святослав Вакарчук йде на парламентські вибори, а значить БПП і Голос будуть конкурувати, як претенденти на місця в парламенті. Якщо обидві партії потраплять до сесійної зали і їхні погляди на подальшу долю країни не будуть розходитися, то можливо буде конструктивна співпраця.

Також Луценко зазначила, що БПП проходить в парламент, про це свідчать всі соціологічні опитування. Далі вона висунула ще одну умову – Святослав Вакарчук і його партія мають пропонувати суспільству щось відчутне крім пісень.

“Святослав Вакарчук, заявив про те, що він буде йти на парламенті вибори. Ну, ми будемо конкурувати в якості претендентів на присутність у Верховній Раді. Якщо ми зайдемо, а ми точно заходимо – на це вказують усі соціологічні дослідження, і Святослав Вакарчук НЕ тільки співати, а й пропонувати щось суспільству і зайде в парламент, і його курс буде збігатися з нашим курсом, то ми, звичайно, будемо пропонувати йому входити в якусь конструктивну співпрацю “, – підсумувала Луценко.