Пора діставати куртки? Українців попередили про погоду в серпні

В Україні в серпні очікується дійсно незвичайна погода. Так, за інформацією деяких синоптиків, цього місяця нас можуть очікувати справжні заморозки.

Про це пишуть akcenty .

В цілому, вже починаючи з третьої частини серпня в Україну прийде похолодання, а перед самим кінцем місяця країну і зовсім накриють заморозки.

Відповідний прогноз на серпень дала доктор фізико-математичних наук, а також один з провідних наукових співробітників Науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

Згідно з даними доктора протягом усього серпня температура в Україні буде досить високою, але ось в кінці місяця країну накриє небувале раніше похолодання, яке триватиме кілька днів.

У порівнянні з попередніми періодами, синоптик відзначає різке збільшення «сухих» днів. В іншому ж останній місяць літа обіцяє бути досить типовим, температура коливатиметься в районі +30 градусів.

Температура піде на спад, а також заморозки наздоженуть країну вже після 20 серпня.

Тепло, до якого так звикли українці в цей час року, повернуться аж у вересні. При тому схожа ситуація буде як на півночі, так і на півдні країни.

Також синоптик розповіла, що у вересні температура може доходити до +24 … +26 градусів, а кінець першого місяця осені обіцяє бути холодним, як і серпень.