Поплічник Путіна розмріявся про захоплення нових територій України: «до складу Росії увійдуть …»

У «ДНР» заговорили про необхідність захопити нові українські території

Таку заяву зробив один з перших ватажків підконтрольних Росії бойовиків самопроголошеної «ДНР» Олександр Бородай.

В інтерв’ю ресурсів, які належать окупантам, він пояснив, що «Україна розпадеться», після чого «Росії доведеться інтегрувати ряд територій України», про що написав блогер Necro Mancer в Twitter. Також терорист заявив, що крові він не хоче, однак «російським доведеться зіграти свою роль в цих процесах».

Донбас ДНР Донецьк

«Борг російських людей – захищати інших російських людей. І борг російських людей – відновлювати свою державу. І цей борг треба виконувати комусь із нас. Кращим російським людям цей борг доведеться виконати », – висловився Бородай.

Він також висловив упевненість, що окуповані області увійдуть до складу Росії.

«Донбас уже інтегрований в РФ. Територію Донбасу назад інтегрувати в Україну вже неможливо. Всі ці мінські та інші договорняки не варті виїденого їжака. Це всього лише інформаційний шлейф, туман війни », – заявив він.

Раніше топ-пропагандист Володимира Путіна загорівся черговий божевільною ідеєю для України.

Головний рупор російської пропаганди Володимир Соловйов заявив, що Україна рухається до свого розпаду, в результаті якого нібито повністю втратить південні і східні регіони.

За його словами, це є логічним продовженням розвалу СРСР. Нахабними погрозами рупор путінської пропаганди поділився в ефірі своєї програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі Росія 1.

солов'їв

Він заявив, про нібито офіційною статистикою, з якої ясно, що Україна ніякої єдиної немає, ставлення до цих подій на Донбасі ніякого єдиного немає. Нічого єдиного в Україні немає і не буде:

«І за великим рахунком ви, на жаль, не розумієте, але процес розпаду, який почався з розпадом СРСР, навіть близько не припинився. І ви робите дурні помилки, які приведуть до того, що ви втратите південний схід », – самовпевнено заявив пропагандист Володимир Соловйов.