Полякова оголила перед шанувальниками душу і форми: “Королева не тільки ночі …”

Суперблондинка української сцени Оля Полякова показала шанувальникам нове фото, на якому вона демонструє всі переваги своєї фігури. Знімок співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

На фото Полякова постала перед дзеркалом в гримерці в стильному облягаючому вбранні з латексу, що підкреслює її витончену талію і відкриває її пишні груди на загальний огляд. Також наряд дозволив продемонструвати такі довгі ноги співачки. Свій знімок артистка підписала питанням про те, нудьгували шанувальники по ній поки вона відпочивала.

Варто відзначити, що Оля Полякова прийняла сексуальну позу, щоб ще більше підкреслити пишну форму грудей і показати декольте в повному обсязі. Вона нахилилася вперед.

Співачка на цьому знімку відображена з ніжним макіяжем, на губах красується рожева помада. Волосся Олі покладені в пухнасті локони з ефектом художнього безладу.

Шанувальникам припав до смаку образ співачки, тому вони почали нахвалювати свого кумира і робити компліменти. Шанувальники відзначили, що вони нудьгували по Оліним виступів, відзначили, що Полякова – королева не тільки ночі, а й дня.