Полундра! В Україну прибуває судно з Китаю

У четвер в порт Одеси прибуває судно «CMA CGM URAL», яке вийшло з китайського порту Шекоу 16 січня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ

«У членів екіпажу немає підозри на СОVID-19. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, які знаходяться на постійному контакті з судном «CMA CGM URAL».

Судно вийшло з китайського порту 16 січня 2020 року, а до прибуття в Україну заходило в порти в Єгипті, Лівані, Туреччині і Румунії.

 

Відзначається, що в цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку на наявність нового коронавируса СОVID-19 і ніякої підозри не було виявлено.

У МОЗ вважають, що епідемічна ситуація на судні благополучна, тому що з моменту виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса пройшло вже 27 днів. При цьому інкубаційний період захворювання СОVID-19 – 14 днів.

Після прибуття в Україну всі члени екіпажу пройдуть температурний скринінг, в разі підозри на коронавірус їх направлять в спеціальні медичні заклади. Також будуть проведені лабораторні дослідження і тест на СОVID-19.

Представники компанії CMA CGM повідомили, що знаходяться в постійному контакті з судном. Вони відзначили, що у членів екіпажу були випадки захворювання на ГРВІ, але «вжито відповідних заходів і ведеться контроль за їх станом».

Місцеве видання « Думська » повідомляло, що 27 січня в одному з портів Шрі-Ланки в 6-х членів екіпажу контейнеровоза виявили підвищену температуру, а через 2 дні компанія заявила, що команда здорова