Полковника, який бив майданівців у 2014 році, призначено заступником начальника Академії Нацгвардії і нагороджено орденом (ФОТО)

Екс-співробітника внутрішніх військ, полковника Василя Пилипенка, якого в грудні минулого року призначено заступником начальника Національної академії Нацгвардії України з роботи з особовим складом, помічено на зроблених у період Революції Гідності знімках, де видно, як він бив одного з активістів.

Полковника Пилипенка, який бив майданівців у 2014 році, призначено заступником начальника Академії Нацгвардії, а в 2016-му було нагороджено орденом Богдана Хмельницького 03

Полковника Пилипенка, який бив майданівців у 2014 році, призначено заступником начальника Академії Нацгвардії, а в 2016-му було нагороджено орденом Богдана Хмельницького. ФОТО

Про це написав учасник тих подій Іван Гранаткін, передає Цензор.НЕТ.

«Пане Полковнику, як тобі спиться, потворо?» — написав майданівець, опублікувавши кілька фото з Пилипенком у період Майдану та на призначенні заступником начальника Академії Нацгвардії.

Варто також зазначити, що полковника в 2016 році Указом Президента нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Своєю чергою, народний депутат Андрій Білецький підтвердив, що на фото з лежачим активістом справді Пилипенко: саме він завдає удару ногою.

«Сьогодні Пилипенко відповідає за роботу з особовим складом на посаді заступника начальника Національної академії Національної гвардії України. Тобто відповідає за світогляд військовослужбовців. Може навіть про Майдан розповідає», — написав нардеп.

Він також повідомив, що активіст, якого бив Пилипенко, — це боєць підрозділу спеціального призначення «Азов» Акула, «наймолодший в Україні командир батальйону. Досвідчений ветеран у свої 25».

Джерело