“Похресниця Ванги” обікрала тернополян на мільйон гривень

Протягом декількох місяців в тернопільських газетах виходили оголошення про приїзд до міста ясновидиці Анни-Марії. “Вперше в Тернополі очищення до Великого посту. Спадкова ясновидиця з Болгарії, хрещениця пані Ванги. Володіє таким же божественним даром, належить до золотої п’ятірки майстрів з Болгарії та країн СНД”, – так звучав текст оголошення, передають Патріоти України.Анна-Марія надавала стандартний набір послуг: лікування від алкоголізму, залучення успіху і удачі, збереження сімейного вогнища і позбавлення від бідності і самотності.

Жінка приймала людей в квартирі, яку винаймала на вулиці Полковника Польового 4 Б в Тернополі. Це великий житловий масив ближче до околиці міста. За допомогою до ясновидиці зверталися люди з усієї області.

Анна-Марія заявляла, що її мета – допомагати людям, а тому грошей за прийом вона брати не буде. А все тому, що гроші і коштовності – причина всіх бід. Тому ясновидиця спритно позбавила своїх клієнтів від цих бід.

“Щоб зло пішло від людини, потрібно було принести цінні речі, щоб вона їх відмолила, а потім “чистими” повернула власникові. Люди так і робили, – розповіли в поліції Тернопільській області. – Хто приносив по тисячі доларів, хто десять тисяч американських купюр. Несли золото і цінні речі. Розраховувалися з “помічницею” продуктами харчування.Але коли люди повернулися, щоб забрати свої “отмолені” гроші і коштовності, то ясновидиці і сліду не було. Не відповідав і її мобільний телефон. За попередніми даними, жертвами “хрещениці Ванги” стали дев’ять жителів Тернополя та області. Їх обікрали на суму близько мільйона гривень. Тобто в середньому, кожен з них віддав в руки шахрайки більше 100 тисяч гривень. Але є і такі, хто заяви не написав.

Ясновидицю оголосили в державний розшук. Вона виявилася 41-річною громадянкою Молдови на ім’я Малік Габріела. Поліція просить усіх, хто щось знає про шахрайку, дзвонити на лінію “102” або по телефону 098-550-99-03. Анонімність гарантується.