Зовсім скоро в Україну може прийти різке похолодання .

Синоптики повідомляють про те, що стовпчики термометрів опустяться на 10-15 відміток.

За словами синоптиків, похолодання накриє частина Європи і України, а похолодання за добу перевищить 10-15 градусів.

Про подібний несприятливий прогноз говорить Ігор Кибальчич. Він говорить про великому похолоданні в Європі 11 і 12 травня. При цьому в деяких регіонах України і зовсім можливі сильні хуртовини та снігопади. Така погода пов’язана з тим, що в Україні йдуть арктичні повітряні маси і вже завтра 12 травня, всю силу його удару зможуть відчути жителі Прибалтики і Польщі, де незважаючи на весняну погоду останнім часом, температура може опуститься до 0 градусів.

Також очікується велика кількість опадів, які в основному будуть у вигляді снігу або мокрого снігу. Синоптики також говорять про те, що зона холоду і серйозних опадів може пошириться на Білорусь і деякі крайні західні області України.

Популярні статті зараз

Температура повітря буде в районі 0 … + 2 градусів тепла, а на високогір’ї Карпат температура і зовсім опуститься до 2 … 4 градусів морозу. В цілому це нижче типових показників в цій області на 15 градусів.

У деяких регіонах випаде сніг, скріншот з відео

Холодний Арктичний фронт рухатиметься в бік схід. При цьому, у міру його просування буде знижуватися не тільки інтенсивність похолодання, а й опадів.

У той же час синоптик зазначив, що в багатьох областях України температура також досить сильно піде на спад. Так очікується, що мова йде про похолодання 10-15 градусів, що є досить суттєвим для людського організму.

У той же час цей прогноз підтвердила і Наталія Діденко, яка зазначила, що найближчий тиждень обіцяє бути прохолодною, а ось дощі і зовсім можуть накрити Україну аж до 14 травня.

Якщо говорити про похолодання 12 травня, то замість сьогоднішніх + 26 + 28 градусів, температура повітря не підніметься вище + 13 + 17 градусів. У той же час, в більшості областей України буде близько + 17 + 21 градусів, а ось в східних і південних регіонах очікується трохи більше тепла погода до +22 + 25.