Почалися весняні посадки: Зеленський зірвався по повній

В Україні днями звільнили половину керівництва Державної митної служби.

Як відомо, що Президент України Володимир Зеленський не раз говорив про те, що він не збирається церемонитися з тими, хто злісно порушує закон, пише Hyser . Адже на митницях процвітає корупція. З цим потрібно було ще давно щось робити, вживати термінових заходів, але нікого це особливо не турбувало. Тепер же стало відомо, що половину керівництва Державної митної служби було звільнено. 

Звільнення торкнулися Закарпатській, Енергетичної, Азовської, Подільської, Поліської, Північної, Слобожанської і Буковинської митниць. 

Про це в п’ятницю, 15 травня, повідомила прес-служба Міністерства фінансів. Крім того повідомляється, що керівник Одеської митниці також отримав попередження про звільнення.

Таке рішення було прийнято на засіданні Державної митної служби. На ньому також був присутній Глава Міністерства фінансів Сергій Марченко та виконуючий обов’язки голови ДМС Ігор Муратов.

Також була озвучена і причина такого швидкого звільнення чиновників. Як виявилося, що вони абсолютно не справлялися зі своїми обов’язками і не приносили жодної користі для держави. З цієї причини було прийнято таке кардинальне рішення. 

«У мене є щоденні показники діяльності всіх митниць, я отримую інформацію і з Держмитслужби, і з бізнес-середовища про збереження корупційних схем і неправомірних дій на митниці. Це недопустимо. І я не буду на це закривати очі. Схем на митниці не буде » , – сказав Марченко.

У Мінфіні заявили, що тримають під особливим контролем процес реалізації реформи про митницях.

Залишити відповідь