Почастішали випадки, коли в українців за борги відбирають квартири.

колектор

колектор

Перед початком опалювального сезону в Україні пожвавилися колектори, про що написав портал « Обозреватель ». Вони діють досить жорсткими методами. Особливо це стосується тих квартир, де прописані діти, оскільки в холодну пору вигнати на вулицю сім’ю з неповнолітніми закон забороняє. Для захоплення квартир колектори наймають тітушек і кримінальників, а також загрожують підселити до власників таджиків і циган.

Як приклад, ресурс описує два резонансні випадки. Обидва відбулися в Києві. Перший випадок стосується жінки, викладачки німецької мови на ім’я Наталі Шевченко. Вона не може потрапити в свою квартиру на Княжому Затоні. Її просто не пускають колектори, яким банк передав її борг за житло.

Виплачувати кредит Наталії після смерті чоловіка стало дуже важко. Тим більше, що у неї залишилося двоє дітей. Зараз жінка живе на орендованій квартирі і якось намагається заробляти. В її ж квартирі вже прописався двоє незнайомих їй людей.

“Прийшли люди кримінальної зовнішності. Знайомий викликав поліцію. Приїхав перший патруль, поговорив з цими людьми, але в квартиру їх не пустив. Пізніше довелося викликати другий патруль. І вже тоді за допомогою поліцейських ці чоловіки зуміли проникнути в квартиру, поліція їм просто не перешкоджала . Мого знайомого вони витіснили в коридор і все. Хоча поки немає рішення суду, ніхто сюди увійти не може “, – обурюється Наталя.

Саму ж Наталю вигнали з дому, речі віддавши лише через два місяці. І то, не всі і в досить жалюгідному стані.

Ще один випадок стався Оленою Даниленко, яку і зовсім погрожували вбити.

“Коли ми прийшли з дитиною зі школи, біля дверей стояли здорові чоловіки у формі, вони просто не пускали нас додому. Один з них навіть сказав мені, що якби йому заплатили гонорар, то він би мене і вбив”, – згадує Олена. Недокіллер заявив, що вони з напарником працюють від імені «Укрсоцбанку».

Недокіллер

Боротися з ними жінка не стала, а викликала поліцію. Але патруль нічим не допоміг і залишив жінку один на один з чоловіками у формі з написом “Тигр”. Тільки після звернення до керівництва поліції Києва і приїзду журналістів найняті “ТІТУШКИ” втекли.

Однак, на цьому все не скінчилося. Колектори стали тиснути на жінку, відключаючи в квартирі світло, а також включаючи під дверима дриль, імітуючи розтин квартири. Фахівці стверджують, що в таких випадках, коли справа ще розглядається в суді, необхідно телефонувати в поліцію або в прокуратуру.