Піти війною на Україну: озвучена дата масштабного вторгнення Росії

Росія готується до масового вторгнення в Україну в 20-21-му році, а США вже налагоджує інфраструктуру, щоб перекинути свої війська в Європу

Український військовий експерт Олексій Арестович поговорив з журналістом Politeka і розповів про перспективи країни. Він упевнений, що в найближчі роки Росія нападе на Україну і Зеленському потрібно буде стати головнокомандувачем не по посади, а фактично.

«Росія готується до війни, це всім абсолютно очевидно. Подивіться, які процеси відбуваються в країнах Балтії, в Польщі, потужний замовлення Міністерства оборони США зараз пішов на створення інфраструктури прискореної перекидання величезних мас військ в Європу і т. Д. Спрямованість російських навчань і рух до Білорусії. Зеленський, як би не розбирався у військовій справі, щоденні доповіді відповідних служб, якщо йому правда доповідають, але я думаю доповідають. Вони показують, що оперативна готовність російських військ в 20-21-му році. В цей час президент буде Зеленський. », – каже фахівець.

Також він зазначає, що можливо почнеться якийсь рух. Дуже ймовірно, що регіонально або повномасштабно Росія вторгнеться. Тому Зеленському необхідно буде командувати військами.

Арестович робить висновок: «Він буде президентом воюючої країни, на яку напав перевершує за силою противник».

Можливий регіональну кризу, внутрішню кризу або загострення в зоні ООС. Також може виникатимуть мітинги проти самого Зеленського. Тому можна поставити питання «Про що можна домовитися з Путіним». Якщо дивитися оперативний фон, то відповідь буде ясний, що не про що вони не домовляться. Тому Зеленському належить пройти школу, яку пройшов Порошенко на початку війни, коли трапилися кілька трагічних подій.