Після цього відео Пашинський зблід… Втрyтuвcя навіть Зеленський: “Тu бyдeш сuдiтu…!”

Володимир Зеленський став президентом України завдяки злочинам минулої влади

Про це глава Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Сергій Пашинський заявив під час бесіди, оприлюдненої напередодні. Журналіст Олександр Дубинський в своєму ролику вказав на вражаючі деталі в словах парламентарія.

Колишній заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича, Андрій Портнов, опублікував аудіозапис розмови, компрометуючого Сергія Пашинського. У ньому йдеться про те, як депутат призначав начальників Національної поліції України та віддавав накази керівництва НАБУ. А крім того, він подякував главі СБУ Василя Грицака “за хорошу роботу”.

Олександр Дубинський припустив, що заради такого компромату виконавці просвердлили в автомобілі Сергія Пашинського дірку і помістили туди прослуховуючий пристрій. Журналіста зачепив момент, коли Сергій Пашинський обговорював з співрозмовниками в машині не відбулася призначення депутата Мустафи Найєма главою всеукраїнського управління Нацполіціі. Крім того, глава комітету назвав посла США Йованович “старої повією”, а генерального прокурора Луценко – “пасивним гомосексуалістом”.

Автор ролика нагадав про кримінальну справу, порушену проти Сергія Пашинського. Передбачається, що в 2016 році той в нетверезому вигляді повертався додому і вистрілив в  В’ячеслава Хімукаса з нагородного пістолета. Нібито, парламентарій відреагував на образу своєї дружини.

Джерело