Після цієї новини вся Україна прозріла від того, чим займалася влада під час війни (ФОТО)

По всій видимості склади зі зброєю в Україні вибухали не просто так ….

Як відомо в Україні вибухнули 3 склади з боєприпасами і до цього дня вся інформація про це засекречена.

Сьогодні Україна вразила новина! Влада на чолі з Порошенком продає зброю бойовикам ІГІЛ і все ланцюжка ведуть до особистого «кілеру» Президента України Петра Порошенка.

Сьогодні, 17 квітня, український журналіст Олександр Дубінський прокоментував скандальну новина про те, що прикордонна поліція Іраку виявила партію самозарядних пістолетів «Форт-19» українського виробництва.

Зброя поставлялася в контейнерах маркуванням «Велосипеди» і прямувала до Сирії.

Як відомо, контрабандну зброю в кількості тисяча одиниць, йшла в руки терористів ІГІЛ в повній комплектації і з запасними обоймами.

«Ну хто може подавати пістолети Форт в заводській упаковці в такій великій кількості? Поставити пістолети за кордон в Ірак, з наступною поставкою в Сирію, може СБУ або служба зовнішньої розвідки. Товариш Бурба Василь Вісілійовіч, той самий, який нещодавно за мною стеження організовував. Кілер Порошенко, так його називають у вузьких колах », – прокоментував журналіст.

За його словами, Бурба може постачати післотети через Литву, куди літають українські літаки за боєкомплектами і повертаються в Україну.

«Туди ж (в Литву – Ред.) Вони не порожні летять. А звідти можна вже все », – додав експерт.

Дубинський особливо відзначив, що ця скандальна новина не набуває розголосу оскільки військові пістолети ставлять під загрозу все технічне співробітництво України з її прихильниками в західному світі.

Підсумовуючи Дубинський зазначив, що партнери України, які бачать, що їх ворогам продають зброю, можуть відправити Україну куди подалі.

Обов’язково поділіться цією новиною зі своїми друзями в соціальних мережах.