“Після Франції підкорила Німеччину”: У Мережі обговорють стильний образ Олени Зеленської у Берліні. Є на кого рівнятися

Перша леді України, дружина президента Володимира Зеленського Олена часто публікує фотозвіти із зустрічей і офіційних візитів. І на кожному заході Зеленська з’являється в елегантних і заворожуючих образах.

 

“Офіційний візит Володимира триває, і сьогодні ми в Берліні. Місто з вражаючою архітектурою та історією. Перед початком офіційних заходів мала можливість ближче познайомитися зі столицею Німеччини.

Екскурсія в будівлі німецького парламенту – Бундестагу. У супроводі дружини посла Світлани Мельник піша прогулянка Потсдамською площею, оглядова поїздка на екскурсійному автобусі. А ви знали, що в берлінських екскурсійних автобусах діє україномовний аудіогід? “, – підписала серію фото перша леді України.

Користувачі мережі коментують: “У нас дуже гарна і стильна перша леді”, “Радує і розчулює те, що Олена звичайна, проста і головне безпафосна людина … дуже хотілося б, щоб люди завжди залишалися людьми в першу чергу, не дивіться на посаду і статус!) ми віримо у Вас Олена і Володимир! “,” Дуже стильна перша леді “,” Яка гарна у нас перша леді “,” Чудова “,” Найчарівніша Леді Зе “.

Раніше повідомлялося про те, що перша леді, дружина президента України Володимира Зеленського, Олена зустрілася з дружиною президента Франції Бріджит Макрон в Елисейському палаці.