Українцям нагадали про пікантному знімку з дружиною президента Петра Порошенка, який зробили під час вручення Томосу. 

Хоч випадок стався і давно, фотографія досі активно гуляє в мережі. 

Як відомо, під час самого процесу фотограф зняв Марину Порошенко, груди якої перебувала в “збудженому” стані. Отримані знімки – явне тому підтвердження. 

Швидше за все, їй просто було холодно, адже храми, побудовані з каменю, який погано прогріваються навіть в самий жаркий день. Користувачі відзначили, що вона одягла бюстгальтер без поролоновою чашечки.

Можна було б припустити, що недоброзичливці президента вдалися до послуг графічного редактора, однак на офіційній сторінці в Facebook Петра Порошенка також є фото з цими “ефектом”.

Така деталь привернула увагу чоловічої аудиторії. Деякі навіть звинуватили дружину гаранта в нехтуванні діловим етикетом.

Раніше Акценти повідомляв, що відомий художник зробив яскраву карикатуру на отримання Україною Томосу: «всіх впізнаєте?» . Юрій Журавель порадував своєю яскравою карикатурою про Томосі про автокефалію Православної Церкви в Україні. Він опублікував свою роботу на сторінці Facebook.

Користувачі соціальних мереж відразу ж стали пропонувати свої варіанти персонажів, зображених художником.

«Зліва – направо: Володимир Великий, князь Острозький, Петлюра, Скоропадський, Порошенко, Єпіфаній, Філарет, Ющенко, Мазепа, Ярослав Мудрий, княгиня Ольга. З Томос нас! »- написала в коментарях одна з користувачів.