Пікалов з Кварталу задав питання, яке турбує всіх українців

Актор студії “Квартал 95” Олександр Пікалов перед дебатами кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка на НСК “Олімпійський” розповів про свої очікування від масштабної політичної дискусії України і відповів на питання про місця в політиці для акторів “Квартал 95”.

Інтерв’ю опублікували Новини України в Youtube, пише Знай .

Так, Пікалов заявив, що країні не вистачає реальних справ. З самого важливого він назвав закінчення війни на Донбасі і вступ України в НАТО .

“Я хочу, щоб перемогою завершилася війна. Щоб ми були в НАТО, в Європі. Хочу, щоб з Козина біг той, хто буде з трибуни говорити … У мене одне питання, що вони будуть робити після 22 квітня? Нікому не потрібно зараз знову розділяти народ. Від нас не полетіло жодної гидоти в їх сторону “, – заявив Пікалов.

На питання, що він очікував від дебатів, актор відповів, що хоче почути відповіді на свої питання.

“Дебати – це подача інформації, яку очікують люди. Черчель говорив, якщо мовчать соколи, будуть говорити папуги”, – резюмував він.

Також гуморист відповів на запитання, чи пропонували акторам з “Кварталу 95” місця в політиці.

“Які місця? Ми просто медійні фахівці. Не потрібно вмішувати 95 Квартал в політику. Хто-хто – а я клоун, і мені це подобається”, – заявив він.