Підпис президента вже стоїть! Українці шoкoвaнi рішенням Зеленського: Вже завтра найкращі лікарі відправляються в Італію

Бригада медиків направляється для допомоги в боротьбі з коронавірусом

Президент України Володимир Зеленський для допомоги в боротьбі з коронавірусом в Італії підписав указ про відправку українських медиків до цієї країни. Про це йдеться в повідомленні на сайті президента.

Повідомляється, що Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Італії. Згідно з документом, до країни відправиться бригада українських медиків для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 і обміну досвідом. Частина лікарів буде визначена Міністерством охорони здоров’я України, частина – Міністерством внутрішніх справ.

“Українські фахівці отримають неоціненний досвід, поки у нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш затребувані вдома. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед в лікуванні COVID-19 і будемо мати фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії”, – підкреслив Зеленський.

При цьому українська сторона забезпечить медикам оплату праці і захист, а італійська – проживання та харчування.

“Лікарі матимуть кращий захист, усі спецзасоби: надійні захисні костюми, окуляри, достатньо рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу. Ми координуємося в цьому”, – зазначив Зеленський.

джерело