Підготовка до ядерної війни: США вперше випробували потужну ракету після виходу з “ракетного договору”

Після того, як Америка розірвала з Росією Договір про  ліквідацію ракет середньої і малої дальності, американська сторона провела успішні випробування  крилатої ракети середньої дальності, яка здатна нести ядерний заряд.

випробування ракети

Про це передає strana.ua  з посиланням на  Укрінформ . 

“У штаті Каліфорнія на острові Сан-Ніколас, було успішно здійснено випробування крилатої ракети наземного базування”, – уточнили в прес-службі Пентагону. 

У повідомленні також йдеться, що з наземної пускової установки ракета вийшла без будь-яких перешкод і влучила в ціль на відстані 500 кілометрів. 

“Дані, які були зібрані під час випробувань Міністерством оборони США, нададуть йому в подальшому можливість розвиватися в ракетному класі середньої дальності”, – додали у відомстві.

Випробування ракети середнього класу стало першим після того, як 2 серпня Вашингтон офіційно вийшов з американо-російського ДРСМД, укладеного в 1988 році.

Нагадаємо, що застосування ядерної зброї Росією і США буде мати катастрофічні наслідки для всього світу.

Група вчених з найбільшого вищого навчального закладу штату Нью-Джерсі Ратгерського університету, Національного центру атмосферних досліджень і ведучого дослідницького Університету змоделювавши третю світову війну із застосуванням РФ і США  ядерної зброї , прийшли до невтішних висновків.

Фахівці заявили, що війна двох “наддержав” загрожує нашій планеті ядерною зимою, яка триватиме десять років, пише  Кореспондент .

Вчені впевнені, що вибухи ядерних ракет “посприяють” викидам приблизно 150 млн тонн сажі в атмосферу, котра припинить достатній доступ сонячного світла, що призведе до зменшення температури повітря на дев’ять градусів за Цельсієм.

За допомогою вітру сажа оточила б в стратосфері всю планету протягом декількох тижнів і, на Землі наступила б ядерна зима, пронозіруют вчені.

Для того, щоб сажа осіла, знадобиться сім років. Еше три роки піде на відновлення звичного рівня світла.

Тобто, ядерна атака стане самогубством для не тільки країни, яка зважиться її провести, а й для жителів усієї планети, заявили вчені в своїй праці в Journal of Geophysical Research, закликавши політиків скоротити ядерні арсенали.