У Запорізькій області очевидці зняли ураган з літаючих мурах , від чого навіть вирішили зупинитися

Так, які подорожують біля міста Мелітополь українці проїжджали на машині по дорозі і раптом побачили вихор з кружляють мурах з крилами. Така картина налякала і збентежила українців настільки, що вони вирішили поділитися даними роликом в мережі.

Експерти, у свою чергу поспішили пояснити, що даний феномен викликаний високою температурою і вологістю і спостерігається щороку в кінці липня-початку серпня, поки триває шлюбний період даного виду чорних садових мурах. 

Крім того, ентомологи запевнили, що для людей ця комахи не несуть ніякої небезпеки. 

Раніше вчені з Університету Сіднея і Китайської академії сільськогосподарських наук, проаналізувавши результати декількох десятків досліджень, повідомили, що через 100 років Землю очікує шоста хвиля вимирання.

Фахівці прогнозують ланцюгову реакцію, яка спричинить за собою справжню трагедію. Зникнуть комахи, потім помруть тварини, які харчуються комахами, а потім рослини, тому як їх не буде кому запилювати. За рослинами травоїдні, а слідом хижаки. Ланцюжок замикають люди, оскільки їм теж буде чим харчуватися.

За підрахунками дослідників, кількість комах на нашій планеті зменшується щорічно на 2,5%.

Швидше за всіх зникають бджоли, метелики, жуки-скарабеї, метелики і мухи.

Дослідники вважають, що комах гублять люди – точніше сільське господарство, яке стає рік від року інтенсивніше. Оброблювані угіддя віднімають у комах природне місце існування, а пестициди і добрива – просто вбивають.