Пeршuй пiшoв! Порошенка пoчaлu «пaкyвaтu»

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) офіційно відкрило кримінальне провадження щодо п’ятого президента України Петра Порошенка і колишнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Про це прес-служба НАБУ повідомила у відповідь на запит  «РБК-Україна» .

У прес-службі нагадали, що суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо Порошенко і Клімкіна.

«У зв’язку з вищевикладеним детектив Національного бюро 11 сентябр 2019 року внесла відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі вищезазначеної постанови Солом’янського районного суду міста Києва», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, суд дав дозвіл на допит в Госбюро розслідувань (ДБР) п’ятого президента Петра Порошенка із застосуванням поліграфа.

Петро Порошенко ігнорує допити і Генеральний Прокурор України виступив з екстреним заявою.

Новий Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка виступив з офіційною заявою в якому чітко і публічно заявив:

З ПОРОШЕНКО БУДЕ ЗНЯТА НЕДОТОРКАННІСТЬ ДО 1 СІЧНЯ. ВІН БУДЕ ЗАСУДЖЕНИЙ ЗА СКОЄНІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ УКРАЇНИ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Новий генпрокурор України Руслан Рябошапка заявив, що виступає за негайне зняття депутатської недоторканності з Петра Порошенка і за притягнення його до кримінальної відповідальності

Про це він заявив в  інтерв’ю РБК-Україна .

Відповідаючи на питання, чи може він стати тією людиною, яка приходить до Верховної Ради України і просить про арешт колишнього президента, Рябошапка заявив: «Не просить, а вимагає. Немає різниці: колишні президенти, народні депутати або хтось ще ».

Таким чином Рябошапка дав зрозуміти, що має намір подати до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з кількох депутатів (в тому числі і з Петра Порошенка) ще до 1 січня 2020 року, коли вступлять в силу зміни до Конституції про скасування депутатського імунітету.